صدور سند حسابداری در انبار
ارسال شده توسط سمیرا خالقی در 05 August 2018 05:58 AM

صدور سند حسابداری

چنانچه مرحله های کنترل تعدادی و ریالی کردن اسناد و تعریف حساب ها برای سیستم انبار به طور کامل انجام گرفته باشد، حال کاربر انبار می تواند اقدام به صدور اسناد مورد نظر خود به برنامه حسابداری نماید.

1

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بعد از انتخاب نوع سند انبار که می خواهید اسناد آن را به برنامه حسابداری ارسال نمایید، محدوده تاریخ اسنادی را که می خواهید ارسال نمایید تعیین می کنید. در لیست پایینی، فهرستی از اسناد آن محدوده تاریخ و آن نوع سند نمایش داده خواهد شد. چنانچه بخواهید همه اسناد را انتخاب نمایید از کلید ++ و چنانچه بخواهید تمام اسناد را حالت انتخاب خارج سازید کلید -- را کلیک نمایید.

سپس برای ارسال اسناد به برنامه حسابداری از دو کلید "به تفکیک اسناد" یا "همه در یک سند" استفاده نمایید. برای ارسال هر سند انبار بصورت تک سند به حسابداری یعنی اینکه بازای هر سند انبار یک سند حسابداری صادر شود از کلید اول (به تفکیک اسناد) استفاده نمایید و برای آنکه تمامی اسناد انتخابی شما در یک سند حسابداری درج گردند از کلید دوم (همه در یک سند) استفاده نمایید.

برای خروج از فرم صدور سند حسابداری از کلید "خروج" استفاده نمایید.

نکته -

سندهایی که از نوع ورودی به انبار (مانند انواع رسیدها) باشند، مستقیما با انتخاب آن نوع سند در لیست پایین قرار می گیرند. اما اگر از نوع اسناد خروجی از انبار (مانند انواع حواله ها) باشند حتما باید عملیات تعدادی و ریالی روی آن ها انجام گیرد تا با روش های تعیین شده قیمت گذاری شوند.

(0 رای)
مفید بود
مفید نبود

نظرات (0)
© Copyright 2018 Sinor. All Right Reserved - تمامی حقوق مادی و معنوی برای Sinor محفوظ است.